Emilie Daland (21), en av menighetens ungdommer som for tiden er stab hos Ungdom i Oppdrag, har sendt oss en rapport etter deres tur til Skottland.
Misjonær José Dorich har sendt oss en utfyllende rapport etter hans reise til Spania i perioden 16. september til 22. oktober 2024, som du kan lese her.
Tirsdag 1. oktober var vi en flott gjeng på tur til Kongsgård-området.
Lørdag 20. september inviterer vi igjen til dugnad på Fredheim leirsted på Vatnestrøm kl. 08:30 til 16:00.
Temaet på årets sommerkonferanse 7. til 10. august var «frimodig tro», og vi fikk høre mye god undervisning om emnet.
Bli med på Fundament onsdager kl. 17:45–19:15 i hjørnebygget. En åpen drop-in bibelskole uten påmelding.
Torsdag 22. mai inviterte Filadelfia representanter fra de ulike politiske partier som har representanter på Stortinget til dialoglunch.
I løpet av påsken var tilsammen 1361 innom Filadelfia og årets påskevandring, for å ta del i vår sivilisasjons mest sentrale og livsforvandlende fortelling – Jesu lidelse, død og oppstandelse.
Ønsker du å motta vårt nyhetsbrev som sendes ut via epost omtrent månedlig? Registrér deg her.