Pastor- og eldste-innsettelse

Denne nyheten er fra
2023
og kan være utdatert.

På årets siste ordinære gudstjeneste ble Heidi Øksendal Natvig, Terje Gustavsen og Øyvind Haugland høytidelig innsatt som henholdsvis eldste og pastorer i menigheten.

18
.
12
.
2023

På denne 3. søndag i advent hadde vi også besøk av Øystein Gjerme som er pastor i menigheten Salt i Bergen og leder for lederrådet i Pinsebevegelsen. Øystein talte inspirerende på gudstjenesten og foretok også den formelle innsettelsen av Heidi, Terje og Øyvind med sine ektefeller.

Du kan se noen bilder fra gudstjenesten og innsettelsen nedenfor. Fotograf er Kent Andersen.

Som nevnt var dette årets siste ordinære gudstjeneste, så neste søndag er julaften og vi inviterer til julegudstjeneste kl. 15:00.

Årets siste søndag er nyttårsaften hvor ungdommene inviterer til nyttårsfest kl. 19:00, men vi er alle invitert til lovsangsfest kl. 00:30 som en god start på det nye året som kommer. Med ønske om en velsignet julehøytid og et godt nytt år.

Les videre
Hør taler fra Filadelfia her