Vi feirer pinse!

Vi kalles ikke pinsevenner uten grunn! 5.–6. juni feirer vi Guds tilstedeværelse i oss, Den Hellige Ånd, og samles samtidig til sommerfest.

Gjennom høytiden ønsker vi å være sammen både sosialt og til spennende undervisning. Thomas Natvig taler søndag 5. juni kl. 11:00 og mandag 6. juni kl. 11:00 om Den Hellige Ånd. Vi tror det er viktig å komme sammen for å bli inspirert, og nå i pinsen om noe så sentralt som Den Hellige Ånd. Vi ønsker å hente ut alt det Gud har for oss.

Sommerfest

Etter gudstjenesten på søndag samles hele menigheten til stor sommerfest før fellesferien. Så reserver datoen i kalenderen, få tak i en campingstol (og vær med å be om sol ☺) så ser vi frem til en gøy dag sammen!

Vi feirer pinse!

Vi kalles ikke pinsevenner uten grunn! 5.–6. juni feirer vi Guds tilstedeværelse i oss, Den Hellige Ånd, og samles samtidig til sommerfest.

Gjennom høytiden ønsker vi å være sammen både sosialt og til spennende undervisning. Thomas Natvig taler søndag 5. juni kl. 11:00 og mandag 6. juni kl. 11:00 om Den Hellige Ånd. Vi tror det er viktig å komme sammen for å bli inspirert, og nå i pinsen om noe så sentralt som Den Hellige Ånd. Vi ønsker å hente ut alt det Gud har for oss.

Sommerfest

Etter gudstjenesten på søndag samles hele menigheten til stor sommerfest før fellesferien. Så reserver datoen i kalenderen, få tak i en campingstol (og vær med å be om sol ☺) så ser vi frem til en gøy dag sammen!