Servicekontakten tar sommerferie

Etter sommerkonferansen starter Servicekontakten opp igjen. Matutdeling er i gang allerede 28. juli.

8
.
7
.
2021

Servicekontakten er menighetens praktiske utadrettede hjelpearbeid. Ukentlig deler vi ut mat til mennesker som sliter med å få endene til å møtes, og vi utfører enkle praktiske oppdrag for dem som ikke har helse eller hjelp til å utføre dem selv.

Oppstart matutdeling: onsdag 28. juli.

Oppstart praktiske oppdrag: 15. august.

Les videre

Servicekontakten tar sommerferie

Etter sommerkonferansen starter Servicekontakten opp igjen. Matutdeling er i gang allerede 28. juli.

8
.
7
.
2021

Servicekontakten er menighetens praktiske utadrettede hjelpearbeid. Ukentlig deler vi ut mat til mennesker som sliter med å få endene til å møtes, og vi utfører enkle praktiske oppdrag for dem som ikke har helse eller hjelp til å utføre dem selv.

Oppstart matutdeling: onsdag 28. juli.

Oppstart praktiske oppdrag: 15. august.