Julefest for 70+

8. desember inviterte eldsterådet alle menighetens pensjonister til julefest.

20
.
12
.
2021

På menyen stod juletallerken med riskrem og kaffe til dessert. Vi hadde besøk av Bjarte Ystebø som holdt en inspirerende tale hvor han minnet oss om de profetiske hendelser og bekreftelser rundt Jesu fødsel. Torhild og Terje Gustavsen gledet oss med kjente og kjære julesanger.

Vi var takknemlige for at festen kunne avholdes et døgn før smittevernreglene satte en ytterligere begrensning. Det var hyggelig for oss i eldsterådet at vi nok en gang kunne ønske god jul og være med å sette pris på så mange av våre medlemmer som trofast har stått med i menigheten gjennom mange år.

Julefest for 70+

8. desember inviterte eldsterådet alle menighetens pensjonister til julefest.

20
.
12
.
2021

På menyen stod juletallerken med riskrem og kaffe til dessert. Vi hadde besøk av Bjarte Ystebø som holdt en inspirerende tale hvor han minnet oss om de profetiske hendelser og bekreftelser rundt Jesu fødsel. Torhild og Terje Gustavsen gledet oss med kjente og kjære julesanger.

Vi var takknemlige for at festen kunne avholdes et døgn før smittevernreglene satte en ytterligere begrensning. Det var hyggelig for oss i eldsterådet at vi nok en gang kunne ønske god jul og være med å sette pris på så mange av våre medlemmer som trofast har stått med i menigheten gjennom mange år.