Et livsforvandlende år!

Hva skal du gjøre til høsten? Velkommen til et spennende år på bibelskole i Kristiansand.

Bibelskolen i Filadelfia Kristiansand inviterer deg til et spennende, utfordrende og livsforvandlende år! I tillegg til å bli en del av et voksende skolemiljø, vil du også bli godt kjent med menigheten i Filadelfia. Menigheten har et stort miljø blant unge voksne, i tillegg til utadrettet arbeid innenfor rusomsorg, praktisk hjelpearbeid, matutdeling, radio- og TV-produksjoner. Gjennom menighetens arbeid vil du få mulighet til å utfordre deg selv og vokse i tjeneste for Gud.

Vårt høyeste ønske med skolen er at du skal lære Gud å kjenne gjennom å forstå og oppleve Hans grensesprengende kjærlighet til deg. Vi ønsker at du skal bli trygg i deg selv og i troen. Vi ønsker å hjelpe deg til å bygge et solid fundament for livet videre. Vi er en skole som ønsker å snakke ærlig og sant om livet, og legger stor vekt på personlig oppfølging.

Klikk her for mer informasjon og søknadsskjema.